هشتمین “نمایشگاه ایندکسپو” با موضوع تخصصی “متریال های طراحی داخلی و معماری”

هشتمین نمایشگاه ایندکسپو با موضوع تخصصی متریال های طراحی داخلی و معماری

در هشتمین دوره‌ی برگزاری نمایشگاه ایندکسپو، نمایشگاه تخصصی معماری داخلی و تجهیزات ساختمانی، تعدادی از برندهای معتبر داخلی گردهم‌ جمع می‌شوند تا زمینه‌ای برای پیشرفت، تبادل ایده‌های نو و تجربه‌های موفق فراهم شود.

موضوع هشتمین دوره نمایشگاه ایندکسپو:
متریال‌های معماری و طراحی داخلی

در هر دوره‌ از این نمایشگاه، توجه ایندکسپو معطوف به بخش‌های ویژه‌ای می‌شود که در این دوره بر روی متریال‌های معماری و طراحی داخلی، متمرکز است.
این فرصت باب آشنایی علاقه‌مندان، صنعتگران، تجار و افراد مرتبط با حوزه‌ی معماری‌ست. در فضایی مناسب و اختصاصی، به هر برند امکان نمایش و چیدمانی خاص داده شده تا متناسب با محصولات خود، آن را طراحی کنند.

ایندکسپو:
ایندکسپو، نمایشگاه تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی است که در فضای حرفه ای و مدرن برگزار می شود. این نمایشگاه از سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرده و هدف از برگزاری آن به اشتراک گذاشتن نوآوری و ترویج همکاری بین معماران، طراحان و برند های مطرح حوزه معماری و دکوراسیون داخلی می باشد. اما ایندکسپو هدف مهم تری هم دارد، فرصت کسب تجربه و آشنایی با ایده های تازه.
ایندکسپو در هر دوره در حول محور ایده های جدید در طراحی فضاهای مختلف تمرکز می کند و تاکنون نمایشگاه هایی در زمینه های طراحی داخلی و معماری برگزار کرده است. تاکنون این نمایشگاه در باغ آریانا برگزار و به روزترین محصولات در حوزه معماری و طراحی داخلی در آن به نمایش در آمده است.
تفکر حاکم در ایندکسپو به گونه ای تعریف گردیده تا در طول برگزاری آن، معماران طراحان، تجار، صنعتگران، سازندگان و کلیه دست اندر کاران حوزه معماری دور یکدیگر جمع و با تبادل نظر و به اشتراک گذاشتن نیاز های خود موجبات رشد این صنعت را فراهم آورند.

* بازدید برای عموم آزاد و رایگان است.
* ورود به مجموعه نمایشگاهی نیازمند کد پیگیری میباشد، که از طریق ثبت نام بازدیدکنندگان در وبسایت مجموعه قابل دریافت خواهد بود. (لینک ثبت نام)

زمان: ۱۶ الی ۲۰ بهمن ماه ۹۸، ساعت ۱۱ الی ۱۹
مکان: تهران، فرشته (فیاضی)، پلاک ۹، گالری آریانا
سایت مرتبط: indexpo.ir
اینستاگرام: www.instagram.com/indexpocom

دریافت پوستر
منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

Follow Memarnews
FacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare

share Memarnews content
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2024 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook