فراخوان عمومی برای احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های ناکارآمد شهری استان بوشهر

بنابر اعلام معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر: اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی دارای صلاحیت که متقاضی فعالیت در عرصه‌های احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری هستند می‌توانند با مراجعه به سایت و یا سامانه ماده ۴ شرکت بازآفرینی شهری ایران جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر، سید محمود دستغیبی اظهار کرد: با توجه به ماده ۴ قانون حمایت از احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری، مصوب ۱۳۸۹ وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد قسمتی از اختیارات خود را به شرکت‌ها یا سازمان‌های دارای صلاحیت واگذار کند.

معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر خاطرنشان کرد: درخواست متقاضیان واجد شرایط که توانایی فعالیت در حوزه‌های مختلف در محلات هدف بازآفرینی در سطح استان را دارا هستند پس از بررسی در کمیته ارزیابی‌شده و در صورت تائید صلاحیت پرونده آن‌ها به شرکت بازآفرینی شهری ایران جهت صدور گواهی مربوطه ارسال خواهد شد.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://82.99.227.26/made4 و یا درگاه سامانه ماده ۴ در سایت بازآفرینی شهری ایران، پس از ثبت‌نام، تکمیل مدارک و دریافت کد رهگیری، نسبت به پیگیری اخذ صلاحیت اقدام کنند.

معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر در پایان یادآور شد: متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره هماهنگی ستادهای بازآفرینی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر مراجعه کنند.

موضوع: فراخوان عمومی برای احیا، بهسازی و نوسازی بافت‌های ناکارآمد شهری استان بوشهر
لینک ثبت نام: http://82.99.227.26/made4

دریافت تصویر
منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2021 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook