تمدید مهلت ارسال مقالات «ششمین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا»

ششمین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا و نهمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی به عنوان یکی از منظم ترین گردهمایی های سالانه علمی، پژوهشی و اجرایی حوزه علوم مهندسی، علوم، علوم انسانی و عمران، معماری و شهرسازی آسیا در کشور تایلند و دانشگاه Kasem Bundit بانکوک بوده که به صورت دو کنفرانس مجزا ۸ شهریور ماه ۱۴۰۳ با شرکت فعالین این عرصه شامل دانشگاهیان، صاحب نظران، سیاستگزاران و مدیران، دانشجویان، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور، پیمانکاران و متخصصان از کشورهای مختلف جهان به صورت حضوری در دانشگاه Kasem Bundit بانکوک برگزار خواهد گردید. این کفرانس تحت تایید تمام دانشگاه ها، سفارتخانه ها و سازمان های وابسته جهان می باشد و همچنین تمام مقالات پذیرفته شده آن نیز علاوه بر چاپ در کتاب و مجموعه مقالات کنفرانس در سایت های معتبر تایلند، ایران و جهان نمایه می گردند.
‌این رویداد مهم به صورت سالیانه و منظم و با بالاترین استاندارد های پژوهشی و علمی و مجوز های مربوطه و با همکاری، حمایت و پشتیبانی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی معتبر کشور تایلند، ایران و جهان برگزار گردیده و با توجه به اعتبار بالا و پشتوانه علمی خود همه ساله در مجامع، سایت های تخصصی مربوطه و نهاد های معتبر داخلی و خارجی نمایه گردیده و مقالات و دستاورد های علمی آن به طور کامل ثبت گردیده است.
به اطلاع می رساند با توجه به استقبال گسترده اساتید، پژوهشگران، کارشناسان و دانشجویان گرامی سراسر کشور از این کنفرانس و درخواست های مکرر پژوهشگران گرامی نسبت به تمدید مهلت ارسال مقالات، با توجه به تصمیم شورایعالی کنفرانس مهلت ارسال مقالات کامل (چکیده به همراه اصل مقالات) تا ۳۱ خرداد ماه تمدید گردید. شایان ذکر است کلیه پژوهشگرانی که تا کنون موفق به ارسال مقالات خود نگردیده اند می توانند مقالات کامل (چکیده به همراه اصل مقاله) خود را حداکثر تا تاریخ فوق الذکر از طریق سامانه کاربران سایت کنفرانس ارسال نمایند.

علاقه مندان می توانند مقالات خود را از طریق مراجعه به پورتال کنفرانس به آدرس www.9icrsie.com/fa ارسال نمایند. شایان ذکر می باشد در راستای اخذ امتیاز مصاحبه دکتری، گواهینامه مقالات پذیرفته شده به صورت آنی صادر می گردد.

امکان شرکت و ثبت نام در کنفرانس به دو حالت حضوری یا غیر حضوری وجود داشته همچنین برای کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس گواهینامه آموزشی معتبر بین المللی به زبان فارسی و انگلیسی (گواهینامه های اختصاصی دارای هولگرام امنیتی کنفرانس و مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی جهت استعلام و پیگیری آنلاین همراه با ضریب امنیت بسیار بالا و عدم امکان جعل و یا کپی) صادر گردیده همچنین مقالات پذیرفته شده کنفرانس همانند دوره های قبلی در قالب کتاب مجموعه مقالات در ۲ جلد فارسی و انگلیسی با تیراژ بالا چاپ گردیده و در پایگاه های سیویلیکا، کنسرسیوم محتوای ملی، پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID و سایر پایگاه های معتبر تایلند، ایران و جهان نمایه شده و کلیه مقالات برگزیده نیز بدون نیاز به داوری مجدد در نشریات و ژورنال های معتبر پژوهشی، تخصصی، ISI و ISC پشتیبان کنفرانس رایگان چاپ خواهند گردید.

همچنین از امتیازات اصلی این کنگره جهت پژوهشگران گرامی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– امکان صدور آنی گواهینامه مقالات پذیرش شده جهت ارائه به مصاحبه دکتری و اخذ سایر امتیازات مربوطه.
– امکان بهره مندی از بورسیه های تحصیلی دانشگاه های معتبر کشور تایلند.
– آشنایی و بازدید از دانشگاه Kasem Bundit به عنوان یکی از معتبر ترین دانشگاه های بانکوک.
– نمایه سازی و انتشار کلیه مقالات در کتاب و لوح فشرده مجموعه مقالات کنگره، سیویلیکا، کنسرسیوم محتوای ملی،SID و سایر نهادهای بین المللی معتبر ایران و تایلند.
– برگزاری منظم کنگره در سطح بین المللی در دانشگاه های معتبر استانبول و بانکوک.
– حضور و تعامل سازنده اساتید دانشگاه های معتبر جهان از جمله دانشگاه های بانکوک ، ایتالیا و …
– همکاری دانشگاه های برجسته ایران، ترکیه و ایتالیا در دوره های مختلف.
– امکان داوری زودهنگام مقالات در صورت درخواست.
– تدوین و تکثیر کتاب مجموعه چکیده مقالات کنگره در ۲ جلد فارسی و انگلیسی با تیراژ بالا.
– نمایه سازی و انتشار کلیه مقالات دوره های قبلی برگزار شده به طور کامل در پایگاه های معتبر.
– چاپ رایگان تمامی مقالات برگزیده کنگره بدون نیاز به داوری مجدد در ژورنال ها و مجلات معتبر ISI و ISC پشتیبان کنگره.
– اهداء گواهینامه های بین المللی کنگره به زبان انگلیسی و فارسی.
– امکان شرکت و ثبت نام در کنگره به دو حالت حضوری یا غیر حضوری.
– ارائه لوح تقدیر و جوایز نفیس به مقالات برتر.
– ارائه گواهینامه های اختصاصی دارای هولگرام امنیتی کنگره و مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی جهت استعلام و پیگیری آنلاین همراه با ضریب امنیت بسیار بالا و عدم امکان جعل و یا کپی.

محورهای ششمین کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا:
۱. مهندسی عمران و توسعه پایدار
۲. مهندسی سازه، زلزله و بهسازی لرزه ای
۳. مهندسی معماری و توسعه پایدار
۴. مهندسی ترافیک، حمل و نقل و زیرساخت های شهری
۵. برنامه ریزی، مدیریت و طراحی شهری
۶. مهندسی شهرسازی وتوسعه شهری پایدار
۷. مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهری
۸. منظر شهری پایدار و توسعه
۹. فرهنگ، جامعه شناسی و روانشناسی شهری
۱۰. مرمت بافت ها و آثار تاریخی
۱۱. مدیریت ریسک و بحران و راه کار های ایجاد مدیریت جامع بحران
۱۲. مدیریت جهانگردی و توسعه پایدار شهری

محورهای نهمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی:
۱. علوم مهندسی
۲. علوم
۳. علوم انسانی
۴. محور ویژه بانکوک

علاقه مندان جهت ارسال مقالات، شرکت در کنفرانس و حضور در نمایشگاه تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشارکت در این رویداد مهم بین المللی می توانند به پورتال کنفرانس به آدرس www.9icrsie.com/fa مراجعه نموده و یا با دبیرخانه کنفرانس به شماره ۰۴۱۳۳۳۵۷۷۳۱ تماس حاصل فرمایند.

دبیرخانه: 
پست الکترونیک: info@9icrsie.com
تلفن: ۰۴۱۳۳۳۵۷۷۳۱
وب سایت: www.9icrsie.com/fa

تصویر پوستر 
منبع خبر: www.MemarNews.com
مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

Follow Memarnews
FacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare

share Memarnews content
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2024 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook