برگزاری دوره حرفه‌ای ثبت شده معماری پایدار

دوره حرفه‌ای ثبت شده معماری پایدار، توسط یونایتد_متریک بعنوان یکی از سازمان های بین المللی پیشرو در طراحی دستورالعمل های پایداری در حوزه معماری با همکاری شورای_ساختمان_پایدار_ایران به تاریخ ۲۶ و ۲۷ مردادماه ۱۴۰۲ در تهران بطور حضوری و آنلاین برگزار می گردد.

 هدف دوره:
هدف از برگزاری این دوره تربیت و آموزش کارشناسان حوزه معماری و متخصصان حوزه ساختمان با رویکرد پایداری است تا حرکت پایداری در ساخت و ساز در ایران مطابق مسیر جهانی پیش رود.

توضیحات دوره:
این دوره به بررسی جامع معماری پایدار می‌پردازد و شامل تعریف، اصول طراحی و اجرای آن است. این دوره با ورود به مفهوم توسعه پایدار و ارتباط آن با معماری پایدار، آغاز می‌شود. در این دوره به طور دقیق از جوانب مختلف معماری پایدار، شامل ملاحظات اجتماعی-اقتصادی و زیست‌محیطی، به‌طور کامل بررسی می‌شود.

در این دوره، شرکت‌کنندگان با ابزارهایی برای درک اینکه ساختمان‌ها چگونه به شرایط آب‌وهوایی خاص پاسخ می‌دهند، و همچنین راهکارهای طراحی و ساخت پایدار آشنا می‌شوند. موضوعاتی مانند مصرف آب، انتخاب مواد، مدیریت منابع و دفع پسماندهای جامد در زمینه معماری پایدار به طور کامل مورد بررسی قرار می‌گیرند. علاوه بر این، در دوره به استانداردهای بهره وری انرژی و معیارهای کیفیت هوای داخلی ساختمان‌ها تمرکز می‌شود.

این دوره پیش نیاز ورود به دوره های مشاوره و ارزیابی معماری پایدار است.

محتوای دوره:
ماژول ۱: توسعه پایدار|ماژول ۲: معرفی معماری پایدار ماژول |۳: سایت های پایدار ماژول | ۴: حفاظت از آب
ماژول ۵: بهره وری انرژی |ماژول ۶: مصالح و منابع |ماژول ۷: کیفیت محیط داخلی |ماژول ۸: معماری بومی و آیین نامه مقرراتی

پیش نیاز: داشتن دانش متوسط از معماری و طراحی ساختمان

مخاطبین: معماران و طراحان، مهندسان عمران ، مکانیک یا محیط زیست، برنامه ریزان شهری و مدیران شهر، پیمانکاران ساخت و ساز، مشاوران پایداری، توسعه دهندگان املاک و مستغلات، دانشجویان رشته های مرتبط

شیوه برگزاری: دوره به دو حالت حضوری و آنلاین برگزار می گردد.

گواهینامه و آزمون دوره: در پایان دوره آزمون رسمی گرفته می شود و گواهینامه رسمی بین المللی مشترک یونایتد متریک و شورای ساختمان پایدار ایران برای شرکت کنندگان صادر می شود.
نحوه پذیرش و ثبت نام:
شرکت کنندگان می توانند تا تاریخ ۲۰ مردادماه برای ثبت نام به آدرس www.irsbc.ir مراجعه نمایند و با تکمیل فرم ثبت نام و واریز وجه ثبت نام خود را قطعی نمایند.
تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۰۶۵۹۵۸
واتساپ: ۰۹۱۹۵۹۳۳۰۴۲

جهت دانلود بروشور کلیک نمایید.

سایر اطلاعات تماس برگزار کننده:
www.instagram.com/irsbc.ir
www.instagram.com/UNITEDMETRIC

سایت مرتبط:
www.irsbc.ir

www.unitedmetric.com

دریافت پوستر
منبع خبر: 
www.MemarNews.com
مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

Follow Memarnews
FacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare

share Memarnews content
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2024 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook