برنامه رادیویی”از نزدیک” با موضوع «تشریح مسائل روز بازآفرینی شهری» از رادیو جوان – امروز

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، هوشنگ عشایری، معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری در برنامه رادیویی “از نزدیک” شبکه جوان، در گفتگویی صمیمانه به تشریح مسائل روز بازآفرینی شهری می پردازد.

موضوع این قسمت:
«تشریح مسائل روز بازآفرینی شهری»

میهمان برنامه:
هوشنگ عشایری؛ معاون وزیر راه و شهر سازی و دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار

با اجرای:
حمید عبیری

برنامه از نزدیک شبکه جوان، ساختار گفت و گو محور دارد و گفت و گوی صریح و شفاف با چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در دستور کار این برنامه است.
تلاش دست اندرکاران از نزدیک این است تا در فضایی متفاوت و غیر رسمی جنبه‌های گوناگون کارنامه سیاسی و اجرایی شخصیت‌ها را واکاوی و با رویکردی نقادانه به پرسش و پاسخ درباره ابهامات مطرح پیرامون فعالیت سیاسی و اجرایی مقامات و مسئولان بپردازد.

زمان پخش: امروز، پنج شنبه، ۲۴ آبان ماه ۹۷، ساعت ۲۱.۳۰ | رادیو جوان، برنامه “از نزدیک”

شایان ذکر است برنامه از نزدیک کاری از گروه سیاسی رادیو جوان، به تهیه کنندگی مهدی زال زاده و با اجرای حمید عبیری در روزهای پنج شنبه از ساعت ۲۱.۳۰ از رادیو شبکه جوان (فرکانس اف.ام ردیف ۸۸ مگاهرتز) پخش می شود.

دریافت پوستر
منبع خبر: www.MemarNews.com
مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

 

Follow Memarnews
FacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare

share Memarnews content
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2024 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook