اعلام نتایج نهایی و نمایش تصاویر آثار برتر «بیست و یکمین دوره جایزه معمار – ۱۴۰۰»

بنا بر اعلام دبیرخانه جایزه معمار ۱۴۰۰؛ داوری پروژه‌ های راه‌ یافته به مرحله نیمه نهایی بیست و یکمین دوره «جایزه معمار» در روزهای ۱۰ و ۱۱ مهر ماه ۱۴۰۰ انجام شد. از میان ۷۰ پروژه راه یافته به مرحله نیمه نهایی، ۴۰ پروژه به فینال راه یافتند و از میان آنها ۱۹ پروژه به عنوان برندگان و تقدیرشدگان توسط داوران انتخاب شدند. در نهایت مورخ ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۰ نفرات برتر و تقدیرشدگان به شرح زیر اعلام گردیدند:

پروژه های برگزیده:

• برندگان گروه مسکونی (تک واحدی):
رتبه اول: خانه محله جلفا، اصفهان | دفتر فرایند منطقی در طراحی معماری؛ احسان حسینی، الهام گرامی زاده نایینی
رتبه دوم مشترک:
– ویلای دشت ۴۰‏، دماوند | دفتر معماری ۵۱ – ۳۵؛ حمید عباسلو، عباس  یاقوتی، ندا ادیبان راد
– خانه تک‌ طاق، اصفهان | دفتر معماری آینه‏؛ علی سلطانی، علی دهقانی، عاطفه کرباسی
رتبه سوم: باغ بی ته و سر، اصفهان | استودیو تجربه‏؛ حسین سوداوی

• برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی):
رتبه اول مشترک: 
– ساختمان مسکونی تقریب، تهران | دفتر معماری حبیبه مجد ابادی‏؛ حبیبه مجد ابادی
– خانه‌ های میان‌ رود و مادی، اصفهان | دفتر فرایند منطقی در طراحی معماری؛ احسان حسینی، الهام گرامی‌ زاده نایینی
رتبه دوم: کوچه خانه | آپارتمان مسکونی،‌ قم؛ رها اشرفی، محسن مریزاد، مرضیه زاد
رتبه سوم: پروژه مسکونی کامران، تهران | دفتر معماری آراد؛ بهرام کلانتری، کوروش دباغ

تقدیرشده: مرد و خانه، دماوند | طراحان و بناکنندگان زاو؛ محمدرضا قدوسی، فاطمه رضایی فخر آستانه، گلناز بهرامی، سارا جعفری

• برندگان گروه بازسازی:
رتبه اول: پلتفرم صورتی، اصفهان | استودیو سه‌ بر؛ ادیب ایروانی، محسن خزدوز
رتبه دوم: گالری عینک نیوتون، تهران | معین نیک آیین‏، بابک نصیر آبادی
رتبه سوم: خانه ۱۳۳۰، مهاباد | گروه معماری کانی‌سواران؛ محمد کانی‌ سواران

تقدیر شده:
– بازآفرینی فضاهای نوآوری در بطن ساختمان‌ های آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تهران | شرکت توسعه طرح و ساخت پناه‏؛ بهنام میرانیان
– بام‌ لب، تهران | لابراتوار نوآوری شهر آینده؛ حمیدرضا موسوی
– خانه حیات دار، تهران | استودیو معماری شماره چهار‏؛ محمد یوسف صالحی، محمد صادق افشار طاهری، کسری شفیعی زاده، محمدرضا پیری

• برندگان گروه عمومی:
رتبه اول: مدرسه ابتدایی جدگال، چابهار | آرش علی‌ آبادی
رتبه دوم: ساختمان اداری – تجاری هیترا، تهران | هومن بالازاده
رتبه سوم: حیات بیمارستان نیک، اصفهان | معماران زمینه؛ مریم یوسفی، مرتضی ادیب

تقدیر شده: ساختمان اداری سرو، تهران | دفتر معماری تموز؛ هومن تهمتن زاده، مرجان بنایی، حسین صلواتی خوش قلب

 

نمایش آثار نفــرات بــرتر:

• برندگان گروه مسکونی (تک واحدی):

 

• برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی):

 

• برندگان گروه بازسازی:

 

• برندگان گروه عمومی:

 

تصاویر داوری مرحله دوم (نهایی) بیست و یکمین دوره جایزه معمار:

 

لینک مرتبط: اسامی راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی و اطلاعیه بیست و یکمین دوره جایزه معمار – ۱۴۰۰
لینک مرتبط: فراخوان بیست و یکمین دوره جایزه معمار – ۱۴۰۰
لینک خبر: اعلام نتایج نهایی «بیستمین دوره جایزه معمار – ۱۳۹۹»

منبع خبر: www.MemarNews.com
مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.
هرگونه استفاده از مطالب اختصاصی این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :



نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2021 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook