اعلام نتایج مسابقه طراحی معماری پروژه تجاری اداری بریس و زمان نمایشگاه آثار

اختصاصی، معمارنیوز- اعلام نتایج مسابقه طراحی معماری پروژه تجاری اداری بریس

بنابر اعلام دبیرخانه مسابقه طراحی معماری پروژه تجاری اداری بریس، در پی برگزاری جلسه داوری مورخ ۹۶/۱۱/۱۲ و اطلاعیه دبیرخانه مسابقه درخصوص ۱۲ طرح منتخب، بر اساس تصمیم هیأت داوران مقرر گردید بررسی های جزیی تر در خصوص اصالت آثار و صحت اطلاعات کمی و فنی ارائه شده در انطباق با موارد درج شده در فراخوان صورت پذیرد. لذا پس از بررسی های مذبور و ارائه به هیات محترم داوران، جلسه داوری نهایی مورخ ۹۶/۱۱/۲۱ با حضور اعضای هیأت داوران، مدیر مسابقه و تحت نظارت دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی برگزار گردید. بدینوسیله نتایج نهایی به همراه بیانیه های هیأت داوران و مدیر مسابقه به شرح ذیل اعلام می گردد:

توجه: کدهای اعلام شده در بیانیه هیأت داوران منطبق با کد داوری بوده که در بخش اعلام اسامی، کدهای شرکت کننده مطابق آن (کد اختصاص داده شده به هر شرکت کننده) درج شده است.

شایان ذکر است نمایشگاه آثار مسابقه در گالری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، روبروی سازمان آب، مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای سه شنبه ۲۴ بهمن از ساعت ۱۶ الی ۲۰ و چهارشنبه ۲۵ بهمن از ساعت ۸ الی ۲۰ برگزار می گردد.

♦ بیانیه مدیر مسابقه:
مسابقه پروژه تجاری اداری بریس به کارفرمایی شرکت ARCO.c.f.z به مدیرعاملی مهندس انوشیروان جمشیدزهی، با همت موسسه فرهنگی هنری پردیس فرایش معماری تهران (برگزار کننده) و مدیریت محمدرضا کاشانی (مدیر مسابقه) تحت نظارت دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی و حمایت سایت خبری تحلیلی معمارنیوز برگزار گردید. فراخوان مسابقه مورخ پنج شنبه ۲ آذر منتشر گردیده و مهلت ارسال آثار لغایت ۹۶/۱۰/۲۱ با احتساب زمان تمدید مسابقه ادامه داشت. در نهایت ۴۶۲ فرد حقیقی و حقوقی در قالب ۱۶۰ گروه، در مسابقه شرکت نمودند. از ۱۶۰ اثر دریافتی، ۲۶ اثر مربوط به شرکت های مشاور و معماری و دفاتر می باشد. در خصوص تعداد آثار با توجه به زمان محدود مسابقه، چالش های پیش رو و محدویت های پروژه می توان ادعا کرد، با استقبال کم نظیری مواجه بودیم. لذا از کلیه افراد حقیقی و حقوقی که اعتماد نمودند و فرصت گرانبهای خود را صرف مطالعه، طراحی و ارائه اثر نمودند، صمیمانه تشکر می نمایم.

شایان ذکر است پیشتر جلسه ای مشترک با حضور کارفرما و داوران و مدیر مسابقه جهت بازدید از سایت پروژه و بررسی خواسته ها و پتانسیل های موجود برگزار گردیده بود. جلسات داوری در تاریخ های ۱۲ و ۲۱ بهمن ۹۶ با حضور اعضای هیأت داوران (آقایان، مهندس ایرج کلانتری، مهندس هومن بالازاده و خانم دکتر نشید نبیان)، مدیر مسابقه و تحت نظارت دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی برگزار گردید و ۱۶۰ اثر به ریاست آقای مهندس ایرج کلانتری مورد ارزیابی هیأت داوری قرار گرفت.

مسابقه حاضر سه دستاورد بسیار ارزشمند می تواند داشته باشد که اکنون به اولین و دومین آن دست یافته ایم. اولین دستاورد به سبب اطلاع رسانی تیم معمارنیوز، استقبال کم نظیری بود، که موجب شد به لحاظ سطح کیفی آثار، امکان انتخاب پروژه ای اجرایی را فراهم نماید و برگزاری مسابقه، کارفرما را به نتیجه برساند. دومین دستاورد برندگان مسابقه بودند که با وجود رقابتی جدی میان شرکت کنندگان، اسامی ناشناخته و یا کمتر شناخته شده در جامعه معماری را به عنوان برندگان در بیانیه هیأت محترم داوران شاهد هستیم، که به زیبایی و با مهارت آفرینش نمودند. سومین دستاورد مهم از نظر ما اجرای یکی از آثار رتبه های برتر خواهد بود، که امیدوارم بزودی، نوید دستیابی به این دستاورد را به اطلاع برسانیم.

برگزارکننده معتقد است مسابقات معماری یکی از بهترین راه ها جهت رسیدن به آثار فاخر، خلاقانه و کشف نخبگان و به نوبه آن، تحولی جدی در معماری و شهرسازی معاصر را می تواند رقم زند و ارتقاء سطح کیفی مسابقات در سایه تحلیل، نقد سازنده و انتقال تجارب ممکن است. لذا آثار این مسابقه جهت مستند سازی و استفاده تحلیلی و معرفی معماران آن، به صورت انحصاری در سایت خبری تحلیلی معمارنیوز منتشر می گردد.

از طرف خود و مجموعه ارکان مسابقه، مجدداً مراتب سپاس و تشکر را از شرکت کنندگان محترم، که به لحاظ کیفی و کمی مسابقه ای کم نظیر را موجب شدند، اعلام می نماییم. از کارفرمایان پروژه تجاری اداری بریس (مهندس مرتضی حسین آبادی -مهندس انوشیروان جمشیدزهی) که موجبات برگزاری مسابقه ای ملی را سبب شدند تشکر نموده و امیدواریم به زودی شاهد ساخت بنایی واجد ارزش های معمارانه در دوره معاصر و در پیوند با فضای شهری باشیم. همچنین از مرکز نوآوری شهری تهران (وابسته به بنیاد ملی نخبگان) که میزبان جلسات داوری و نمایشگاه اختصاصی داوران بودند، نهایت تشکر را دارم. ضمناً از مدرسه نرم افزار که میزبانی دبیرخانه این مسابقه را داشتند و دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی تشکر می نمایم. در انتها از داوران محترم که نهایت همکاری و حوصله را پیشه نمودند، قدردانی ویژه می نمایم.
محمدرضا کاشانی
مدیر مسابقه
۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۶

♦ بیانیه هیأت داوران مسابقه طراحی معماری پروژه تجاری اداری بریس:
در تاریخ ۱۲ بهمن و ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، جلسه داوری مسابقه “بریس” با حضور ایرج کلانتری، هومن بالازاده و نشید نبیان برگزار گردید.

• در مرحله اول به سیستم حذفی و به صورت اجماعی، از ۱۶۰ اثر ارائه شده، ۵۱ اثر به مرحله بعد راه یافتند که کد داوری ایشان به شرح ذیل می‌باشد:
۱۱۱- ۱۱۴- ۱۱۸- ۱۲۰- ۱۲۱- ۱۲۴- ۱۲۵- ۱۲۶- ۱۲۹- ۱۳۶- ۱۳۸- ۱۳۹- ۱۴۱- ۱۴۴- ۱۴۵- ۱۴۶- ۱۴۷- ۱۵۰- ۱۵۲- ۱۵۴- ۱۵۵- ۱۵۶- ۱۵۹- ۱۶۰- ۱۶۱- ۱۶۲- ۱۶۵- ۱۶۶- ۱۶۸- ۱۷۰- ۱۷۱- ۱۷۲- ۱۷۳- ۱۷۵- ۱۷۸- ۱۸۰- ۱۸۱- ۱۸۸- ۱۹۰- ۱۹۳- ۱۹۵- ۲۰۶- ۲۰۷- ۲۱۴- ۲۴۷- ۲۴۹- ۲۵۵- ۲۶۱- ۲۶۲- ۲۶۳- ۲۶۴

• در مرحله دوم با بررسی آثاری که تنها ۱ رای برای باقی ماندن داشتند به صورت اجماعی لیست مرحله اول به ۲۹ اثر تقلیل یافت که کد داوری ایشان به شرح ذیل می باشد:
۱۱۱- ۱۱۴- ۱۱۸- ۱۲۱- ۱۲۴- ۱۲۵- ۱۲۹- ۱۳۶- ۱۴۵- ۱۴۶- ۱۵۰- ۱۵۲- ۱۵۴- ۱۶۱- ۱۶۵- ۱۶۶- ۱۶۸- ۱۷۱- ۱۷۲- ۱۷۵- ۱۸۰- ۱۸۱- ۱۹۰- ۱۹۵- ۲۰۷- ۲۴۹- ۲۶۱- ۲۶۲- ۲۶۳

• در مرحله سوم با بررسی آثاری که ۲ رای برای باقی ماندن داشتند به صورت اجماعی لیست مرحله دوم به ۱۲ اثر تقلیل یافت که کد داوری ایشان به شرح ذیل می باشد:
۱۱۸- ۱۲۵- ۱۳۶- ۱۵۲- ۱۵۴- ۱۶۱- ۱۶۶- ۱۷۱- ۱۷۵- ۱۸۰- ۲۶۱- ۲۶۲
هیأت داوران این ۱۲ اثر را حائز تقدیر اعلام می نمایند.

• در مرحله چهارم پس از گفتگو و تبادل نظر داوران درباب دلایل انتخاب هر یک از پروژه های راه یافته به لیست کوتاه مرحله سوم، آرای ایشان به شرح ذیل تصمیم گیری شد.

الف- پروژه با کد داوری ۲۶۲ با اجماع آراء، حائز رتبه اول شد. این پروژه بواسطه بازبینی برنامه پروژه با توجه به موقعیت خاص پروژه در شهر و نتیجتاً تداوم فضای شهری در درون پروژه، از جانب هیأت داوری حائز ارزش شناخته شد.

ب- پروژه با کد داوری ۱۲۵ با اجماع آراء، حائز رتبه دوم شد. این پروژه بواسطه سازماندهی دقیق فضاهای منفی پروژه در ارتباط با شهر و پرهیز از تعدد بیان فرمی و ساختاری، از جانب هیأت داوری حائز ارزش شناخته شد.

ج- پروژه با کد داوری ۱۷۵ با اجماع آراء، حائز رتبه سوم شد. این پروژه بواسطه جهت گیری فضاهای عمومی نسبت به عناصر و محورهای کلیدی شهری و سیالیت حرکتی مابین این فضاها، از جانب هیأت داوری حائز ارزش شناخته شد.

د- پروژه با کد داوری ۱۶۱ بواسطه به چالش کشیدن تراکم درخواستی کارفرما و پیشنهاد تراکم پایین تر با توجه به بستر شهری پروژه از جانب هیأت داوری حائز تقدیر ویژه شناخته شد.

ه- پروژه با کد داوری ۱۷۱ بواسطه تبدیل مسأله ورودی مجموعه به یک عرصه شهری و سعی در ایجاد ساختاری همگن از ورودی به قسمت های فوقانی پروژه از جانب هیأت داوری حائز تقدیر ویژه شناخته شد.

امید است که با حفظ حقوق مادی و معنوی مالکین آثار شرکت داده شده در این مسابقه، نتایج حاصل موجب ساخت پروژه ای مناسب در سایت موضوع مسابقه گردد که در عین ارتقاء کیفیت های شهری، پاسخگوی نیازها و برنامه مدنظر کارفرمایان پروژه باشد.
ایرج کلانتری – هومن بالازاده – نشید نبیان

 

* بر اساس رأی هیأت داوران در مرحله اول به سیستم حذفی و به صورت اجماعی، از ۱۶۰ اثر ارائه شده، ۵۱ اثر با شناسه های زیر به مرحله بعد راه یافتند (به ترتیب عددی):
کد داوری: ۱۱۱/ کد شرکت کننده: Br. 101/ نسیم قلیچ خانی – علی بیدرام – امیر کلانتری – فرزانه بهزادی
کد داوری: ۱۱۴/ کد شرکت کننده: Br. 104/ صائب علیمحمدی
کد داوری: ۱۱۸/ کد شرکت کننده: Br. 108/ نیما نیان – محمد بیگلری
کد داوری: ۱۲۰/ کد شرکت کننده: Br. 110/ (ارکان نقش معماری)؛ عنایت الله طالبی
کد داوری: ۱۲۱/ کد شرکت کننده: Br. 111/ آرتور امید آذری – جعفر لطف الهی – مهدی خدابخش مرقی – ابوالفضل حیدری – شمیم حسینی – مهدی داداشی – زهرا فیروزه – مهرداد لعلی
کد داوری: ۱۲۴/ کد شرکت کننده: Br. 114/ محمدحسن فروزان فر
کد داوری: ۱۲۵/ کد شرکت کننده: Br. 115/ رزا بمانی – سعید حکمت
کد داوری: ۱۲۶/ کد شرکت کننده: Br. 116/ (هسته طراحی – فضای چهارم)؛ سام طهرانچی – آرش مصباح – پرستو نریمیسا – سروش کتابی
کد داوری: ۱۲۹/ کد شرکت کننده: Br. 119/ (دفتر روند هماهنگ)؛ علی حمیدی مقدم – محمد سجاد قادری – حسین عباسی – هومن فعالی – مهسا حسینی – لورا حسینی
کد داوری: ۱۳۶/ کد شرکت کننده: Br. 126/ نوید جلائیان قانع – عارف میرزا احدی – محمدصادق فروغی – سینا فتاحی – نازنین عباسی نیتی – نیلوفر مسعودی – پریسا رضوانی نیا
کد داوری: ۱۳۸/ کد شرکت کننده: Br. 128/ مهدی بیات
کد داوری: ۱۳۹/ کد شرکت کننده: Br. 129/ فرشید میرحسینی – ملیکا امیر زاده
کد داوری: ۱۴۱/ کد شرکت کننده: Br. 131/ محمد ترقی جاه – محمدامین شیرزاد – مهدی کیانی جولندان – محمد کلهر
کد داوری: ۱۴۴/ کد شرکت کننده: Br. 134/ علی حبیبیان فر- پریسا داودی – علی خانی – نوشین خدادادی
کد داوری: ۱۴۵/ کد شرکت کننده: Br. 135/ (استودیو صاحب)؛ امیررضا صاحب – سارا حسینیان امیری – محمدرضا علیاری نیا
کد داوری: ۱۴۶/ کد شرکت کننده: Br. 136/ غفور صمدپور
کد داوری: ۱۴۷/ کد شرکت کننده: Br. 137/ سعید جمشیدی قمصری – محسن زنگنه
کد داوری: ۱۵۰/ کد شرکت کننده: Br. 140/ (عمارت خورشید)؛ بهروز منصوری – نگار نبوی طباطبایی
کد داوری: ۱۵۲/ کد شرکت کننده: Br. 142/ (طراحان و بناکنندگان زاو)؛ محمدرضا قدوسی – گلناز بهرامی – فاطمه رضایی
کد داوری: ۱۵۴/ کد شرکت کننده: Br. 144/ سید روزبه قائم مقامی – سحر اسدزاده زرگر – گیل آوا روحی پور
کد داوری: ۱۵۵/ کد شرکت کننده: Br. 145/ مریم شاکر – الهه عرب – امیر حق شناس
کد داوری: ۱۵۶/ کد شرکت کننده: Br. 146/ (شرکت مهندسین مشاور آرایه نقش ارگ)؛ آرش روحی دهکردی – شیوا روحی دهکردی – فرید زمانی
کد داوری: ۱۵۹/ کد شرکت کننده: Br. 149/ یگانه قزل لو – ریحانه رحیمی زارچی
کد داوری: ۱۶۰/ کد شرکت کننده: Br. 150/ مصطفی جمشیدی – مرتضی ذکوی – هانیه جمشیدی – مرتضی جمشیدی – مسعود رفیعی
کد داوری: ۱۶۱/ کد شرکت کننده: Br. 151/ (استودیو خورشید)؛ احمد صفار – نوید شکروی – مرضیه استعدادی – بهار مصباح – پرستو اسکندری – غزاله عیدی – امین رضایی
کد داوری: ۱۶۲/ کد شرکت کننده: Br. 152/ سعید شکریان – علی مرآتی – مهسا محمدی
کد داوری: ۱۶۵/ کد شرکت کننده: Br. 155/ (کاشانه سبز)؛ ماجد یل درمیان – رضا صدیقی – علی اکرمی – شایان ادهم – محمد باقری – امیرمحمد فرح بخش – سیده هورناز وهابی
کد داوری: ۱۶۶/ کد شرکت کننده: Br. 156/ سالار ملک نیا – آرمن هارطونیانس – سیده صدیقه قرشی – مهدی قویدل
کد داوری: ۱۶۸/ کد شرکت کننده: Br. 158/ محمدرضا کاویانی
کد داوری: ۱۷۰/ کد شرکت کننده: Br. 160/ (نقش ابیانه)؛ فرداد علوی
کد داوری: ۱۷۱/ کد شرکت کننده: Br. 161/ رئوف قاسمی برقی – شیرین ضیایی
کد داوری: ۱۷۲/ کد شرکت کننده: Br. 162/ پژمان طیبی
کد داوری: ۱۷۳/ کد شرکت کننده: Br. 163/ علی اندجی گرمارودی
کد داوری: ۱۷۵/ کد شرکت کننده: Br. 165/ بهداد حیدری کاوکانی
کد داوری: ۱۷۸/ کد شرکت کننده: Br. 168/ محمد کازرانی – حسام عندلیب – رزا عطارد – راشد عزیزی – محمدرضا عسگریان
کد داوری: ۱۸۰/ کد شرکت کننده: Br. 170/ رامتین طاهریان
کد داوری: ۱۸۱/ کد شرکت کننده: Br. 171/ نسرین مرادی – حامد مهمان نواز – سامان عهدی آذر – محدثه میثاق طاهری – فرزاد حامدی
کد داوری: ۱۸۸/ کد شرکت کننده: Br. 178/ محمدجواد یکتا – علیرضا یکتا
کد داوری: ۱۹۰/ کد شرکت کننده: Br. 180/ محمدعلی قدیانی – علی رضا هوبخت
کد داوری: ۱۹۳/ کد شرکت کننده: Br. 183/ احسان رمضانی گلوجه – حامد زند لقطاعی – سمیه زینالی بالستانی
کد داوری: ۱۹۵/ کد شرکت کننده: Br. 185/ ایمان دانشورنژاد – مهرداد علی محمدی
کد داوری: ۲۰۶/ کد شرکت کننده: Br. 196/ محمود صابری رنجبر – پیمان حداد – علیرضا گشانی
کد داوری: ۲۰۷/ کد شرکت کننده: Br. 197/ حمیدرضا عدالت نیا – صهبا ستودگان – مرجان لاهوتی جهرمی
کد داوری: ۲۱۴/ کد شرکت کننده: Br. 204/ ویدا ایوبی – مهدی شیخی
کد داوری: ۲۴۷/ کد شرکت کننده: Br. 237/ محسن کیوانلو
کد داوری: ۲۴۹/ کد شرکت کننده: Br. 239/ امیر حسین حسینی – مهدی خدا بنده لو – امیرحسین ایوبیان – ساناز ترابی
کد داوری: ۲۵۵/ کد شرکت کننده: Br. 245/ فرناز دانشوری جعفری – نازگل طایفه – علی جعفری
کد داوری: ۲۶۱/ کد شرکت کننده: Br. 251/ (دفتر معماری حیات)؛ میلاد مهدی زاده – وحید سلطانی
کد داوری: ۲۶۲/ کد شرکت کننده: Br. 252/ موسی عزیزی – ساناز گودرزی – شیرین تفضلی – زهرا حیاتی – مهدی رسولی
کد داوری: ۲۶۳/ کد شرکت کننده: Br. 253/ مجید مسلمی
کد داوری: ۲۶۴/ کد شرکت کننده: Br. 254/ حمیدرضا گذریان

 

* بر اساس رأی هیأت داوران در مرحله دوم با بررسی آثاری که تنها ۱ رای برای باقی ماندن داشتند به صورت اجماعی لیست مرحله اول به ۲۹ اثر با شناسه های زیر تقلیل یافت (به ترتیب عددی):
کد داوری: ۱۱۱/ کد شرکت کننده: Br. 101/ نسیم قلیچ خانی – علی بیدرام – امیر کلانتری – فرزانه بهزادی
کد داوری: ۱۱۴/ کد شرکت کننده: Br. 104/ صائب علیمحمدی
کد داوری: ۱۱۸/ کد شرکت کننده: Br. 108/ نیما نیان – محمد بیگلری
کد داوری: ۱۲۱/ کد شرکت کننده: Br. 111/ آرتور امید آذری – جعفر لطف الهی – مهدی خدابخش مرقی – ابوالفضل حیدری – شمیم حسینی – مهدی داداشی – زهرا فیروزه – مهرداد لعلی
کد داوری: ۱۲۴/ کد شرکت کننده: Br. 114/ محمدحسن فروزان فر
کد داوری: ۱۲۵/ کد شرکت کننده: Br. 115/ رزا بمانی – سعید حکمت
کد داوری: ۱۲۹/ کد شرکت کننده: Br. 119/ (دفتر روند هماهنگ)؛ علی حمیدی مقدم – محمد سجاد قادری – حسین عباسی – هومن فعالی – مهسا حسینی – لورا حسینی
کد داوری: ۱۳۶/ کد شرکت کننده: Br. 126/ نوید جلائیان قانع – عارف میرزا احدی – محمدصادق فروغی – سینا فتاحی – نازنین عباسی نیتی – نیلوفر مسعودی – پریسا رضوانی نیا
کد داوری: ۱۴۵/ کد شرکت کننده: Br. 135/ (استودیو صاحب)؛ امیررضا صاحب – سارا حسینیان امیری – محمدرضا علیاری نیا
کد داوری: ۱۴۶/ کد شرکت کننده: Br. 136/ غفور صمدپور
کد داوری: ۱۵۰/ کد شرکت کننده: Br. 140/ (عمارت خورشید)؛ بهروز منصوری – نگار نبوی طباطبایی
کد داوری: ۱۵۲/ کد شرکت کننده: Br. 142/ (طراحان و بناکنندگان زاو)؛ محمدرضا قدوسی – گلناز بهرامی – فاطمه رضایی
کد داوری: ۱۵۴/ کد شرکت کننده: Br. 144/ سید روزبه قائم مقامی – سحر اسدزاده زرگر – گیل آوا روحی پور
کد داوری: ۱۶۱/ کد شرکت کننده: Br. 151 / (استودیو خورشید)؛ احمد صفار – نوید شکروی – مرضیه استعدادی – بهار مصباح – پرستو اسکندری – غزاله عیدی – امین رضایی
کد داوری: ۱۶۵/ کد شرکت کننده: Br. 155 / (کاشانه سبز)؛ ماجد یل درمیان – رضا صدیقی – علی اکرمی – شایان ادهم – محمد باقری – امیرمحمد فرح بخش – سیده هورناز وهابی
کد داوری: ۱۶۶/ کد شرکت کننده: Br. 156/ سالار ملک نیا – آرمن هارطونیانس – سیده صدیقه قرشی – مهدی قویدل
کد داوری: ۱۶۸/ کد شرکت کننده: Br. 158/ محمدرضا کاویانی
کد داوری: ۱۷۱/ کد شرکت کننده: Br. 161/ رئوف قاسمی برقی – شیرین ضیایی
کد داوری: ۱۷۲/ کد شرکت کننده: Br. 162/ پژمان طیبی
کد داوری: ۱۷۵/ کد شرکت کننده: Br. 165/ بهداد حیدری کاوکانی
کد داوری: ۱۸۰/ کد شرکت کننده: Br. 170/ رامتین طاهریان
کد داوری: ۱۸۱/ کد شرکت کننده: Br. 171/ نسرین مرادی – حامد مهمان نواز – سامان عهدی آذر – محدثه میثاق طاهری – فرزاد حامدی
کد داوری: ۱۹۰/ کد شرکت کننده: Br. 180/ محمدعلی قدیانی – علی رضا هوبخت
کد داوری: ۱۹۵/ کد شرکت کننده: Br. 185/ ایمان دانشورنژاد – مهرداد علی محمدی
کد داوری: ۲۰۷/ کد شرکت کننده: Br. 197/ حمیدرضا عدالت نیا – صهبا ستودگان – مرجان لاهوتی جهرمی
کد داوری: ۲۴۹/ کد شرکت کننده: Br. 239/ امیر حسین حسینی – مهدی خدا بنده لو – امیرحسین ایوبیان – ساناز ترابی
کد داوری: ۲۶۱/ کد شرکت کننده: Br. 251/ (دفتر معماری حیات)؛ میلاد مهدی زاده – وحید سلطانی
کد داوری: ۲۶۲/ کد شرکت کننده: Br. 252/ موسی عزیزی – ساناز گودرزی – شیرین تفضلی – زهرا حیاتی – مهدی رسولی
کد داوری: ۲۶۳/ کد شرکت کننده: Br. 253/ مجید مسلمی

 

* بر اساس رأی هیأت داوران در مرحله سوم با بررسی آثاری که ۲ رای برای باقی ماندن داشتند به صورت اجماعی لیست مرحله دوم به ۱۲ اثر با شناسه های زیر تقلیل یافت (به ترتیب عددی):

هیأت داوران این ۱۲ اثر را حائز تقدیر اعلام می نمایند.
کد داوری: ۱۱۸/ کد شرکت کننده: Br. 108/ نیما نیان – محمد بیگلری
کد داوری: ۱۲۵/ کد شرکت کننده: Br. 115/ رزا بمانی – سعید حکمت
کد داوری: ۱۳۶/ کد شرکت کننده: Br. 126/ نوید جلائیان قانع – عارف میرزا احدی – محمدصادق فروغی – سینا فتاحی – نازنین عباسی نیتی – نیلوفر مسعودی – پریسا رضوانی نیا
کد داوری: ۱۵۲/ کد شرکت کننده: Br. 142/ (طراحان و بناکنندگان زاو)؛ محمدرضا قدوسی – گلناز بهرامی – فاطمه رضایی
کد داوری: ۱۵۴/ کد شرکت کننده: Br. 144/ سید روزبه قائم مقامی – سحر اسدزاده زرگر – گیل آوا روحی پور
کد داوری: ۱۶۱/ کد شرکت کننده: Br. 151/ (استودیو خورشید)؛ احمد صفار – نوید شکروی – مرضیه استعدادی – بهار مصباح – پرستو اسکندری – غزاله عیدی – امین رضایی
کد داوری: ۱۶۶/ کد شرکت کننده: Br. 156/ سالار ملک نیا – آرمن هارطونیانس – سیده صدیقه قرشی – مهدی قویدل
کد داوری: ۱۷۱/ کد شرکت کننده: Br. 161/ رئوف قاسمی برقی – شیرین ضیایی
کد داوری: ۱۷۵/ کد شرکت کننده: Br. 165/ بهداد حیدری کاوکانی
کد داوری: ۱۸۰/ کد شرکت کننده: Br. 170/ رامتین طاهریان
کد داوری: ۲۶۱/ کد شرکت کننده: Br. 251/ (دفتر معماری حیات)؛ میلاد مهدی زاده – وحید سلطانی
کد داوری: ۲۶۲/ کد شرکت کننده: Br. 252/ موسی عزیزی – ساناز گودرزی – شیرین تفضلی – زهرا حیاتی – مهدی رسولی

 

* بر اساس رأی هیأت داوران در مرحله چهارم پس از گفتگو و تبادل نظر داوران درباب دلایل انتخاب هر یک از پروژه های راه یافته به لیست کوتاه مرحله سوم، آرای ایشان به شرح و تصمیم گیری شد.

اسامی برگزیدگان نهایی به همراه شناسه های داوری و شرکت کننده:

رتبه اول:
کد داوری: ۲۶۲ / کد شرکت کننده: Br. 252 / موسی عزیزی – ساناز گودرزی – شیرین تفضلی – زهرا حیاتی – مهدی رسولی

رتبه دوم:
کد داوری: ۱۲۵ / کد شرکت کننده: Br. 115 / رزا بمانی – سعید حکمت

رتبه سوم:
کد داوری: ۱۷۵ / کد شرکت کننده: Br. 165 / بهداد حیدری کاوکانی

شایستگان تقدیر ویژه (به ترتیب عددی):
کد داوری: ۱۶۱ / کد شرکت کننده: Br. 151 / (استودیو خورشید)؛ احمد صفار – نوید شکروی – مرضیه استعدادی – بهار مصباح – پرستو اسکندری – غزاله عیدی – امین رضایی
کد داوری: ۱۷۱ / کد شرکت کننده: Br. 161 / رئوف قاسمی برقی – شیرین ضیایی

 

گزارش تصویری داوری:

 

زمان بازدید از نمایشگاه آثار: سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ و چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۶ از ساعت ۸ الی ۲۰
مکان نمایشگاه: گالری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، روبروی سازمان آب، مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

لینک مرتبط: زمان اعلام نتایج و گزارش تصویری جلسه داوری مسابقه معماری پروژه تجاری اداری بریس
لینک مرتبط: فراخوان مسابقه طراحی معماری پروژه تجاری اداری بریس

منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

هرگونه استفاده از مطالب اختصاصی این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

 

Follow Memarnews
FacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare

share Memarnews content
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2024 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook