اعلام نتایج «آزمون ورود به حرفه- دی‌ ماه ۱۴۰۱» و نتایج قطعی «آزمون معماری (طراحی)- تیر ماه ۱۴۰۱»

اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه- دی‌ ماه ۱۴۰۱

بدینوسیله به اطلاع می ‏رساند، نتایج مجموعه آزمون‌ های تستی دی‌ ماه ۱۴۰۱ استخراج گردیده و شرکت‌ کنندگان محترم در این دوره از آزمون‌ ها می‌ توانند از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانه آزمون‌ ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir و پس از مطالعه دستورالعمل اجرایی اعلام نتایج و اطلاع از مفاد آن، نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است نتایج آزمون‌ های موصوف پس از بررسی کامل تمامی درخواست‌ های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت‌ کنندگان و کنترل‌ های مکرر توسط کمیته‌ های تخصصی مربوطه و لحاظ کردن نتایج آن در کلید سوالات به دست آمده و قطعی است، لیکن چنانچه داوطلبی پس از بررسی پاسخنامه خود و مقایسه آن با آنچه که در کارنامه درج و ارائه شده است تناقضی را مشاهده نماید، می‌ تواند درخواست بررسی مجدد پاسخنامه را با ذکر مشخصات فردی از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ برای شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور ارسال نماید. به لحاظ برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده به درخواست‌ هایی که بعد از تاریخ‌ مقرر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد. بدیهی است در صورت بررسی درخواست‌ ها و وارد بودن اعتراضات، نتیجه آن در پاسخنامه اعمال و نتیجه به دست آمده مجدداً در کارنامه داوطلب اعمال می‌ گردد.

با توجه تداوم بیماری کرونا در زمان برگزاری آزمون و دستور معاونت محترم مسکن و ساختمان در جهت مساعدت با شرکت‌ کنندگان، حائزین نمرات ۴۸ و ۴۹ آزمون دی ماه مشروط به گذراندن دوره‌ های آموزشی به عنوان قبول‌ شدگان در آزمون مذکور تلقی می‌ گردند. دستورالعمل دوره‌ های آموزشی مذکور متعاقباً به ادارات کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ابلاغ خواهد شد.

نتایج قطعی آزمون معماری (طراحی)- تیر ماه ۱۴۰۱

همچنین به اطلاع شرکت‌ کنندگان محترم آزمون‌ رشته معماری (طراحی) مورخ تیر ماه ۱۴۰۱ می‌ رساند، دفترچه‌ های طراحی متقاضیان بازبینی، مجدداً توسط کمیته‌ تجدید نظر بازنگری گردید که پس از بررسی‌ های نهایی، نتایج قطعی آزمون‌ موصوف استخراج و تغییرات لازم در کارنامه داوطلبان اعمال شده است. لذا این دسته از داوطلبان محترم نیز می‌ توانند از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانه آزمون‌ ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند. با توجه به دستورالعمل ثبت‌ نام آزمون تیرماه ۱۴۰۱ و نظر به بررسی‌ های دقیق صورت گرفته، نتایج اعلام شده قطعی می‌ باشد و صرفاً قبولی شرکت‌ کنندگانی که کلیه شرایط شرکت در آزمون را مطابق راهنمای ثبت‌ نام آزمون‌ ها احراز نموده‌ اند مورد تائید بوده و نتایج یاد شده به مدت ۳ سال از تاریخ برگزاری آزمون دارای اعتبار می‌ باشد. آن دسته از شرکت‌ کنندگانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده‌ اند می‌ توانند در آزمون‌ های دوره بعد شرکت نمایند.

در خاتمه مجدداً خاطر نشان می‌ سازد، گواهی قبولی صرفاً یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به‌ کار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحد های صدور پروانه اشتغال، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صِرف قبولی در آزمون بدون احراز سایر شرایط، تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به‌ کار ایجاد نمی‌ کند.

سایت مرتبط: inbr.ir
دریافت تصویر
منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

Follow Memarnews
FacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare

share Memarnews content
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2024 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook