اطلاعیه «اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه رشته معماری (طراحی)»- آذر ماه ۱۴۰۲

بنا بر اعلام دفتر امور مقررات ملی ساختمان؛ بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌ کنندگان آزمون‌ های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) می‌ رساند، نتایج آزمون‌ های موصوف استخراج گردیده و از ساعت ۱۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ بر روی سامانه آزمون‌ های ورود به حرفه به نشانی https://inbr.ir قابل مشاهده است و شرکت‌ کنندگان می‌ توانند از طریق این سامانه نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

شرکت‌ کنندگانی که موفق به اخذ حدنصاب قبولی در آزمون‌ ها نشده‌ اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند می‌ توانند درخواست خود را از طریق همین سامانه از روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ و حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ ارسال نمایند.

به لحاظ برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده از کلیه داوطلبان گرامی انتظار دارد که درخواست‌ های خود را در مهلت مقرر ارسال نمایند. بدیهی است به درخواست‌ هایی که بعد از تاریخ مقرر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

* ثبت درخواست بازنگری آزمون رشته معماری (طراحی)- آذر ماه ۱۴۰۲

سایت مرتبط: inbr.ir
دریافت تصویر
منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

Follow Memarnews
FacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare

share Memarnews content
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2024 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook