آخرین تمدید مهلت ارسال مقالات «نهمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری»

نهمین دوره کنگره سالانه بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری به عنوان منظم ترین و با سابقه ترین گردهمایی شناخته شده سالانه علمی، پژوهشی و اجرایی حوزه عمران، معماری، شهرسازی و محیط زیست خاورمیانه در کشور ایران در تاریخ ۱ الی ۳ اسفند ماه ۱۴۰۲ با مجوز رسمی برگزاری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره ۷۲۶۴۰۳۸ و با شرکت بیش از ۳۵۰۰ نفراز فعالین این عرصه شامل دانشگاهیان، صاحب نظران، سیاستگزاران و مدیران، دانشجویان، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور، پیمانکاران و متخصصان از کشورهای مختلف جهان با همکاری دانشگاه ساپینزا رم، دانشگاه شیراز، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه مراغه، دانشگاه هنر اسلامی تبریز، دانشگاه کوثر، انجمن مهندسی رودخانه ایران و سایر دانشگاه های برجسته ایران و ایتالیا در شهر تهران برگزار می‌گردد. این کنگره در نظر دارد با معرفی توان علمی و کاربردی برای ارتقای سطح کیفی معماری، سازه و توسعه های شهری و همچنین بررسی نیازمندی و ضرورت‌ های آموزش موارد فوق گام برداشته و با شناسایی نگرش‌ ها، تجربیات نوین و تحلیل ابعاد نظری و کاربردی توسعه شهری، به تحلیل، آموزش و پژوهش آن بپردازد. برگزاری این کنگره همه ساله با شعار “توسعه شهری راهی به سوی توسعه آینده” فرصتی برای گردهمایی صاحبنظران، متخصصان و اندیشمندان درحوزه معماری، سازه و توسعه شهری بوده است.
با توجه به استقبال گسترده اساتید، پژوهشگران، کارشناسان و دانشجویان گرامی سراسر کشور از این کنگره مهم بین المللی و درخواست های مکرر پژوهشگران گرامی نسبت به تمدید مهلت ارسال مقالات، بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به تصمیم شورایعالی کنگره مهلت ارسال مقالات کامل (چکیده به همراه اصل مقالات) برای آخرین بار فقط تا ۲۱ بهمن ماه تمدید گردید.
با توجه به برگزاری کنگره در اسفند ماه، این تاریخ به هیچ وجه مجددا تمدید نخواهد شد.

علاقه مندان فرصت دارند تا مقالات خود را از طریق پورتال کنگره به آدرس www.9icsau.ir ارسال نمایند. شایان ذکر می باشد در راستای اخذ امتیاز مربوطه، گواهینامه مقالات پذیرفته شده به صورت آنی صادر می گردد.

این رویداد مهم به صورت سالیانه و منظم و با بالاترین استاندارد های پژوهشی و علمی و مجوز های مربوطه و با همکاری، حمایت و پشتیبانی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی معتبر کشور در دانشگاه های برجسته کشور از جمله دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردیده و با توجه به اعتبار بالا و پشتوانه علمی خود همه ساله در مجامع، سایت های تخصصی مربوطه و نهاد های معتبر داخلی و خارجی نمایه گردیده و مقالات و دستاوردهای علمی آن ثبت گردیده است.
با توجه به اعلام دبیرخانه کنگره ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارایه دستاورد های نوین پژوهشی واجرایی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران، دانشجویان و دست‌ اندرکاران در زمینه عمران، معماری، توسعه شهری و محیط زیست کشور و جهان مهم ترین هدف برگزاری این کنگره با حضور اساتید برجسته بین المللی به خصوص از کشور ایتالیا می باشد. شایان ذکر است طبق قوانین جدید وزارت علوم تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کنگره های دارای مجوز آن وزارت خانه دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.

محورهای اصلی کنگره عبارت اند از:
– مهندسی عمران و توسعه پایدار
– سازه، زلزله و بهسازی لرزه‌ای
– مهندسی معماری و توسعه پایدار
– برنامه‌ ریزی، مدیریت و طراحی شهری
– مهندسی ترافیک، حمل و نقل و زیرساخت‌ های شهری
– مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهری
– مهندسی شهرسازی و توسعه شهری پایدار
– منظر شهری پایدار و توسعه
– فرهنگ، جامعه‌ شناسی و روانشناسی شهری
– مرمت بافت ها و آثار تاریخی
– مدیریت ریسک و بحران و راه کار های ایجاد مدیریت جامع بحران
– مدیریت جهانگردی و توسعه پایدار شهری
– مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی در پروژه

نمایشگاه تخصصی جانبی، مسابقه عکاسی، تورهای تخصصی، کارگاه های آموزشی تخصصی و سخنرانی های کلیدی و نشست های علمی در راستای این کنگره همانند دوره های قبلی برگزار خواهند شد. نمایشگاه تخصصی جانبی کنگره فرصتی کم نظیر برای معرفی شرکت ها و کسب و کارهای مرتبط و معرفی محصولات و خدمات در این عرصه خواهد بود. برای کلیه شرکت کنندگان در کنگره گواهینامه آموزشی معتبر بین المللی صادر گردیده همچنین کلیه مقالات پذیرفته شده هشتمین کنگره علاوه بر درج در مجموعه مقالات کامل کنگره و نمایه در SID، کنسرسیوم محتوای ملی و سیویلیکا در قالب کتاب مجموعه چکیده مقالات چاپ گردیده و کلیه مقالات برگزیده بدون نیاز به داوری مجدد در نشریات و ژورنال های معتبر پژوهشی، تخصصی، ISI و ISC پشتیبان کنگره رایگان چاپ خواهند گردید.

همچنین از امتیازات اصلی این کنگره جهت پژوهشگران گرامی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– امکان صدور آنی گواهینامه مقالات پذیرش شده جهت ارائه به مصاحبه دکتری و اخذ سایر امتیازات مربوطه.
– نمایه سازی و انتشار کلیه مقالات در کتاب و لوح فشرده مجموعه مقالات کنگره، سیویلیکا، کنسرسیوم محتوای ملی، SID و سایر نهادهای بین المللی معتبر.
– برگزاری منظم کنگره در یک دهه اخیر در سطح بین المللی.
– همکاری دانشگاه های برجسته ایران، ترکیه و ایتالیا در دوره های مختلف.
– امکان داوری زود هنگام مقالات در صورت درخواست.
– تدوین و تکثیر کتاب مجموعه چکیده مقالات کنگره در ۲ جلد فارسی و انگلیسی با تیراژ بالا.
– نمایه سازی و انتشار کلیه مقالات دوره های قبلی برگزار شده به طور کامل در پایگاه های معتبر.
– چاپ رایگان تمامی مقالات برگزیده کنگره بدون نیاز به داوری مجدد در ژورنال ها و مجلات معتبر ISI و ISC پشتیبان کنگره.
– اهداء گواهینامه های بین المللی کنگره به زبان فارسی و انگلیسی.
– امکان شرکت و ثبت نام در کنگره به دو حالت حضوری یا غیر حضوری.
– ارائه لوح تقدیر و جوایز نفیس به مقالات برتر.
– ارائه گواهینامه های اختصاصی دارای هولگرام امنیتی کنگره و مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی جهت استعلام و پیگیری آنلاین همراه با ضریب امنیت بسیار بالا و عدم امکان جعل و یا کپی.

علاقه مندان جهت ارسال مقالات، شرکت در کنگره و حضور در نمایشگاه تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشارکت در این رویداد مهم بین المللی می توانند به پورتال کنگره به آدرس www.9icsau.ir مراجعه نموده و یا با دبیرخانه کنگره به شماره ۰۲۱۷۷۵۴۲۳۰۳ تماس حاصل فرمایند.

تاریخ های مهم:
مهلت ارسال مقالات:
۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲
اعلام نتایج داوری مقالات: ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲
مهلت ثبت نام در کنگره: ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲
زمان برگزاری: ۱ الی ۳ اسفند ماه ۱۴۰۲

♦ دبیرخانه:
آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از بلوار دریا، خیابان سی و هشتم، پلاک ۱، طبقه سوم، واحد ۸
تلفن:  ۷۷۵۴۲۳۰۳-۰۲۱ (ساعات تماس: شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۴)
پست الکترونیک: info@9icsau.ir

سایت مرتبط: ذwww.9icsau.ir
پوستر همایش 

منبع خبر: www.MemarNews.com
مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

Follow Memarnews
FacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwitterlinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare

share Memarnews content
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2024 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook