نمایشگاه آثار مرحله اول «مسابقه طراحی شهری مجموعه چندعملکردی زندیه شیراز»

برگزار کننده مسابقه بین‌المللی طراحی شهری مجموعه چندعملکردی زندیه شیراز، اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار ارائه شده به دبیرخانه مسابقه در محل خانه گفتمان شهر نموده است.

لازم به ذکر است که مسابقه بین المللی طراحی شهری مجموعه زندیه شیراز توسط شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران و با نظارت دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی از سال۹۴ و با شرکت ۱۶ مشاور آغاز گردیده است. هیات داوران پس از بررسی آثار ارائه شده از سوی ۱۲ مشاور، مسابقه را دو مرحله‌ای اعلام نموده که تنها چهار مشاورموفق به حضور در مرحله دوم شده‌اند. مرحله دوم این مسابقه شهریورماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه به‌منظور آگاهی علاقه‌مندان از روند برگزاری مسابقه و همچنین آشنایی با توان تخصصی حرفه‌مندان داخلی که با همکاری شرکت‌های خارجی در این مسابقه شرکت کرده بودند به مدت ۱۰ روز برپا خواهد بود.

* حضور برای عموم آزاد است.

همچنین در حاشیه نمایشگاه، نشست تخصصی هم‌اندیشی پیرامون چالش‌ها و فرصت‌های طراحی در مجموعه زندیه، به‌منظور بهره‌گیری از تجارب مشاورین شرکت کننده در مسابقه، حرفه‌مندان و متخصصین امر، روز اول شهریورماه در حاشیه نمایشگاه برگزار خواهد شد.

زمان نمایشگاه: ۲۶ مرداد ماه ۹۵ (به مدت ۱۰ روز)، ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ عصر
زمان نشست: دوشنبه ۱ شهریور ماه ۹۵، ساعت ۱۶ الی ۱۸
مکان: خانه گفتمان شهر، واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی

• تمدید مرحله دوم مسابقه: ۱۳۹۵/۱۲/۱

دریافت تصویر
منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2021 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook