نتایج داوری مسابقه طراحی سردرب دانشگاه زابل

بنابر اعلام دبیرخانه مسابقه طراحی سردرب دانشگاه زابل، در روزشنبه مورخ ۹۳/۱۰/۲۰ راس ساعت ۱۰صبح جلسه داوری مسابقه طراحی سردرب دانشگاه آغاز و پس از بررسی یکصد اثر ارسالی ازسوی شرکت کنندگان سه طرح زیرحائز رتبه های اول تا سوم انتخاب شدند.

رتبه اول: آقایان ابوالفضل حیدری، رضا نوروزی باکد طرح Z93110

رتبه دوم: آقای محمدرضوان قهفرخی باکدطرح Z93120

رتبه سوم:آقای مهدی مرادقلی باکدطرحZ93380

همچنین مقرر گردیدازکلیه شرکت کنندگان بااهدای لوح تقدیر قدردانی شود.ضمنا نمایشگاه آثار ارسالی تاپایان وقت اداری روز چهارشنبه ۹۳/۱۰/۲۴ درمحل ساختمان دائمی نمایشگاه واقع درسایت قدیم برای بازدید عموم دایر می باشد.

در ضمن معمارنیوز آثار ارسالی توسط شرکت کنندگان را منتشر خواهد نمود. لذا این بخش بروز رسانی می شود. لطفاً اثر خود را در خصوص مسابقه حاضر به info@Memarnews.com ارسال نمائید.

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :۱۳ نظر on “نتایج داوری مسابقه طراحی سردرب دانشگاه زابل”

 • narges wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲

  به نظرم داور ا هیچ دیدگاه زیبایی شناسانه به موضوع نداشتن ،امیدوارم امکان تجدید نظر وجود داشته باشه.طرح هیچ کدوم حتی به هم نمی شینن، چه برسه بخوان اجراش کنن.

 • سینا wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۳, ۲۱:۲۱

  سلام 
  چرا نمایشگاه آنلاین برگزار نشده برای این مسابقه؟؟ حداقل برگزار کنید تا همه راجع به سطح مسابقه و داوری با خبر شن ، و یه انتقاد به برگزار گننده این مسابقه و یه خواهش از معمار نیوز که یه قانونی برای این مشکل وضع کنند، اینکه بعد از رسیدن کارا به دفتر فنی هیچ گزارشی داده نشده منوط بر اینکه این فایل یا طرح به دست برگزار کننده رسیده یا نه، اصلا شرکت کننده ها متوجه نمیشن که طرحی که براش ۱ ماه زحمت کشیدند به مسابقه رسیده یا نه ، با تشکر .

 • نيما wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۳, ۱:۱۲

  سلام
  از کیفیت پایین این سه کار که بگذریم از سرهم بندی در سه بعدی سازی به جای طراحی که بگذریم 
  یک موضوع جالب 
  هر سه برنده از دانشگاه علم و صنعت هستند

  موفق و پیروز باشید

 • مهران معيني wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵

  سلام. 
  به عنوان یکی از شرکت کنندگان در این مسابقه، واقعا از نتایج نهایی متعجب شدم. ای کاش نمایشگاه آنلاین آثار برگزار بشه تا دوستان بتونن قضاوت کنن. فارغ از طرح من، من کارایی روز تحویل در دفتر تهران دیدم که هم از نظر concept و هم پارامترهای طراحی فوق العاده بودند. از سایت معمار نیوز درخواست میکنم تا ترتیب اثری بده تا تا تمام آثار در یک نمایشگاه آنلاین به نمایش گذاشته بشن. 

 • محسن. wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷

  با سینا موافقم.

 • شرکت کننده wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۲

  در ادامه مطلب آقا نیما:نفر اول از اعضای خود  دانشگاه زابل هستش

 • هامون wrote on ۲۷ دی, ۱۳۹۳, ۲۰:۰۲

  دوستان توجه کنن بستر طراحی منطقه زابل هستش که اقلیم بسیار سخت و خشنی داره. سردرب هم دقیقا در راستای باد غالب منطقه که همون بادهای ۱۲۰ روزه (با سرعت گاه تا ۱۰۰ کیلومتر) هستش قرار داره که طرح خیلی از دوستان که من توی نمایشگاه دیدم این مورد رو حواسشون نبوده و تونل باد خیلی وحشتناکی درست میشه. از نظر من قضاوت عادلانه بوده

 • erfan wrote on ۲۹ دی, ۱۳۹۳, ۱۴:۱۲

  سلام.
  کد شناسایی کار ما هم z93380 است چرا دوتا کار با یک کد وجود داره؟؟؟؟؟!!!!!! نفر سومم کدش همینه.

 • مارال wrote on ۳۰ دی, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۱

  کیفیت واقعا پایین بود مخصوصا کار دوم

 • رضا صدیقی wrote on ۱ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۳:۳۲

  سطح کارهای برنده شده خیلی پایین بوده. لطفا زودتر نمایشگاه انلاین برگزار بشه که کارهای بهتر هم ببینیم!

 • mahaya wrote on ۱ بهمن, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۸

  لطفا دوستانی که در مسابقه شرکت کردن کارهاشون رو به معمار نیوز بفرستن (ایمیل) تا طبق نظر دوستان یک نمایشگاه آنلاین داشته باشیم. لطفا معمار نیوز سایت رو در این زمینه ارتقا دهی کند.

  و دیگر اینکه داوران این مسابقه بومی بودن و اونها بهتر از هر کس دیگه ای با شرایط مسابقه و محل آشنایی داشتن و خیلی جای گلایه باقی نونه.در طراحی این سردر هم اقلیم مد نظر بوده هم یادمانی بودن طرح و هم قابل اجرا
  بودن لطفا عادلانه قضاوت کنیم.

 • مجید wrote on ۲ بهمن, ۱۳۹۳, ۱:۱۱

  نمیدونم چرا اینقدر کلی صحبت میکنید آقای صدیقی. میشه بفرمایید نسبت به چه معیاری قضاوت میکنید که پایینه ؟ نسبت به طراحی سردر دانشگاه شریف یا نسبت به کار خودتون یا نسبت به چیزهایی که از شرکتت کننده ها خواسته بوند… نسبت به چی؟ اگر شما هم شرکت کرده بودید کارتون رو هم لطفا بزارید ببینیم .

 • رضا wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۳, ۰:۰۱

  خیر اقا نیمای عزیز
   من برنده مسابقه هستم و از دانشگاه علم و صنعت نیستم..از دانشگاه شاهرود هستم.
  سطح کارمون زیاد بالا نیست قبول دارم. اما شما هم اگر خیلی حرفه ای هستید شرکت میکردید.ما خوشحال میشدیم حتی دهم هم بشیم

نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2020 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook