اعلام نتایج یازدهمین جشنواره ملی دانشجویی حرکت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی آثار و دستاوردهای علمی دانشجویی «حرکت» مورخ ۷ آذر ماه ۹۷ با حضور دکتر طالبی، رئیس دانشگاه اصفهان، دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر شانطری، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مهندس عسکری، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و جمعی از مسئولان صبح امروز در سالن دکتر نیلفروش زاده دانشگاه اصفهان برگزار شد.
در این مراسم از برگزیدگان در بخش‌های انجمن‌های علمی برتر، دانشگاه‌های برتر در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی، اتحادیه‌های انجمن‌های علمی و بخش بین الملل تقدیر شد که اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

• اسامی برگزیدگان یازدهمین جشنواره در حوزه “هنر و معماری” به شرح زیر است:

جایزه فعالیت خلاقانه:
دانشگاه شهید بهشتی / انجمن بازسازی پس از سانحه / رتبه سوم
دانشگاه ارومیه / انجمن معماری / رتبه سوم
دانشگاه تبریز / انجمن طراحی شهری / شایسته تقدیر
دانشگاه سیستان و بلوچستان / انجمن مرمت بناهای تاریخی / شایسته تقدیر

جایزه نشریه:
دانشگاه تبریز / انجمن معماری / رتبه اول
دانشگاه شیراز / انجمن شهرسازی / رتبه دوم
دانشگاه تربیت مدرس / انجمن طراحی شهری / شایسته تقدیر
دانشگاه علم و صنعت ایران / انجمن مهندسی معماری و شهرسازی / شایسته تقدیر

جایزه مسابقه:
دانشگاه تربیت مدرس / انجمن معماری / رتبه اول
دانشگاه تبریز / انجمن طراحی شهری / شایسته تقدیر
دانشگاه سیستان و بلوچستان / انجمن معماری / شایسته تقدیر
دانشگاه شیراز / انجمن شهرسازی / شایسته تقدیر
دانشگاه فنی و حرفه‌ای / انجمن معماری / شایسته تقدیر

جایزه محتوای دیجیتال:
دانشگاه تبریز / انجمن مهندسی معماری / شایسته تقدیر
دانشگاه رازی کرمانشاه / انجمن معماری / شایسته تقدیر

جایزه انجمن‌ برتر:
دانشگاه بوعلی سینا / انجمن طراحی صنعتی / رتبه سوم
دانشگاه تبریز / انجمن معماری / شایسته تقدیر
دانشگاه شیراز / انجمن شهرسازی / شایسته تقدیر

• دانشگاه‌های شایسته تقدیر در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی:
دانشگاه اصفهان
دانشگاه بوعلی سینا
دانشگاه تهران
دانشگاه حکیم سبزواری
دانشگاه خوارزمی
دانشگاه سیستان و بلوچستان
دانشگاه شیراز
دانشگاه محقق اردبیلی

• دانشگاه‌های برگزیده در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی:
دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه گیلان
دانشگاه تبریز
دانشگاه صنعتی اصفهان

• برگزیدگان بخش بین الملل:
۱- Jonas Pluschke (Germany)
۲- Darius Schuttler (Germany), Jakub Ruzicka (Czech Republic) and MislavZuanovic (Croatia)
۳- Sheikha Al-Shukaili, Kawthar Al-Balushiand Maryam Al-Balushi (Oman)
۴- Hana Cosic (Bosnia and Herzegovina)
۵- Noura Al-Balishi (Oman)
۶- Helen Maria Pluschke (Germany)
۷- Bruna Roberta Floriano (Brazil)
۸- Marjus Ceveli (Italy)
۹- Jo Hua Hsu (China)
۱۰- Randa Natras (Bosnia)
۱۱- Daniel Zanatta (Australia)
۱۲- Aligul Aghayev (Republic of Azerbaijan)

• بخش دانشجویان غیر ایرانی:
۱-محمد انور پویا- از کشور افغانستان

همچنین اسامی بخش انجمن علمی پویا متعاقبا اعلام خواهند شد

• لینک سایر برندگان در دیگر حوزه ها

لینک مرتبط: فراخوان یازدهمین جشنواره دانشجویی حرکت؛ دستاوردهای علمی دانشجویان
دریافت تصویر
منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :



نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2018 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook