اعلام نتایج “هشتمین همایش و نمایشگاه ملی مدرسه ایرانی معماری ایرانی”

بنا بر اعلام دبیرخانه هشتمین همایش بین‌المللی «مدرسه ایرانی ـ معماری ایرانی»؛ این همایش ۱۴ اسفند در سه بخش عکاسی، طراحی و مقاله در دانشگاه یزد آغاز به کار کرد.
در این دوره همایش، ۶۲۵ اثر ثبت نام شدند که در نهایت ۵۱۹ اثر به دبیرخانه همایش رسید. در بخش طراحی، شرکت کنندگان در سه بخش دانشجویی، ساخته شده، نوسازی و مشاورین اقدام به ارسال آثار خود کردند.

در بخش طراحی در مجموع ۳۰۲ طرح ثبت نام انجام شد که ۲۴۳ طرح به دبیرخانه همایش رسید.
در بخش عکاسی نیز ۱۰۹ اثر ثبت نام شد که در نهایت ۸۰ اثر به دبیرخانه همایش رسید.
۲۱۴ مقاله نیز در سایت همایش ثبت نام کردند که در نهایت ۱۹۶ اثر به دبیرخانه همایش رسید.
۷۰ مقاله لاتین مورد پذیرش قرار گرفت و ۱۱۳ مقاله لاتین نیز در کتاب چکیده مقالات منتشر شده است.

• نفرات برتر و شایسته تقدیر بخش “عکاسی” :
عکس برگزیده: علی رمضانی
عکس برگزیده: آزاده انصاری
عکس برگزیده: مهدیه پورآدینه
شایسته تقدیر: محمدرضا اصفهانی
شایسته تقدیر: فاطمه براتی
شایسته تقدیر: نرگس مکی
شایسته تقدیر: حامد زمانی

 

• نفرات برتر طراحی در بخش “دانشجویی” :

رتبه اول: (به طور مشترک)
عنوان اثر: طراحی مدرسه شبانه روزی با رویکرد معماری بشردوستانه در روستای خیرآباد از توابع شهرستان فیروزآباد
فرستنده اثر: پیمان عشقی (از شیراز)
سطح: پایان نامه دانشجویی

– عنوان اثر: طراحی دبستان ۱۲ کلاسه یزد
فرستنده اثر: شیما مشیری (از تهران)
سطح: طرح های دانشجویی

رتبه دوم: (به طور مشترک)
– عنوان اثر: دبیرستان ۱۲ کلاسه نرجس
فرستنده اثر: مولود ابراهیمی ساروی (از تهران)
سطح: پایان نامه دانشجویی

عنوان اثر: دبستان ۱۲ کلاسه بر تأکید بر رشد کودک از طریق تعامل ذهنی او با محیط پیرامون
فرستنده اثر: شایان قویدست  (از تهران)
همکاران طرح: ستایش رضوانی
سطح: طرح های دانشجویی

رتبه سوم: (به طور مشترک)
– عنوان اثر: مدرسه ۱۲ کلاسه با رویکرد آموزش فعال
فرستنده اثر: سارا اسحاقی (از تهران)
سطح: پایان نامه دانشجویی 

عنوان اثر: هنرستان با قابلیت تفکیک به عنوان یک مدرسه و یک هنرستان محزا در صورت لزوم
فرستنده اثر: سید حمزه حیدری (از تهران)
سطح: طرح های دانشجویی

 

• نفرات برتر طراحی در بخش “سازمان نوسازی مدارس کشور و ادرات کل تابعه” :

رتبه اول:
عنوان اثر: دبستان ابتدایی ۹ کلاسه پسرانه جزیره هرمز
فرستنده اثر: مهدی باوقار زعیمی (از هرمزگان)

رتبه دوم:
عنوان اثر: مدرسه ۹ کلاسه ابتدایی اشرفی اصفهانی شهر کرمان
فرستنده اثر: عقیل زمانی (از کرمان)

رتبه سوم:
عنوان اثر: آموزشگاه ۱۲ کلاسه اقلیم گرم و خشک استان یزد 
فرستنده اثر: آزاده انصاری  (از یزد)
همکاران طرح: مسعود میروکیلی

 

• نفرات برتر و شایسته تقدیر بخش “مقالات” :

رتبه اول:
عنوان اثر: تحلیل شاخصه های معماری سبز بر اساس رده بندی استاندارد جهانی LEED در طراحی مدارس ایرانی اسلامی
فرستنده اثر: مژگان پورعماد (از خراسان رضوی)
همکاران نویسنده: مجتبی نورانی
سطح: نوسازی 

رتبه دوم:
عنوان اثر: Examining the earthen building material through the evaluation of building biology in the context of improving the indoor air quality of educational buildings
فرستنده اثر: fikriye pelin, kurtul vacek (از ترکیه) 
همکاران نویسنده: seden acun, ozgunler-sedef, cokay kepce
سطح: latin 

رتبه سوم:
عنوان اثر: بازخوانی روابط فضاهای باز و بسته در شکل گیری الگوهای مدارس سه دوره شهر یزد
فرستنده اثر: مرضیه محمدیان (از دانشگاه یزد)
همکاران نویسنده: نریمان فرحزا، ندا حاجی صادقی
سطح: دانشجویی

شایسته تقدیر:
– عنوان اثر: persian utopian school
فرستنده اثر: Owlia. mohammad reza
همکاران نویسنده: Sedighian. arman
سطح: latin 

– عنوان اثر: سنجش تاثیرات مدارس سبز بر کیفیت یادگیری و دستیابی به مهارت های سبز در دانش آموزان پایه ابتدایی
فرستنده اثر: محسن عقابی
همکاران نویسنده: فاطمه مولوی مقدم
سطح: مهندسین مشاور

– عنوان اثر: بررسی تاثیر گذاری کلاس درس در فضای باز بر میزان یادگیری بلند مدت دانش آموزان ابتدایی بسته به سطح توصیفی دانش آموزان
فرستنده اثر: صفیه اشجع
همکاران نویسنده: کاوه فتاحی، فاطمه درخشانیان
سطح: دانشجویی

 

• نفرات برتر طرح های اجرا شده در بخش “فضاهای آموزشی ساخته شده در ۵ سال اخیر” ویژه ادارات کل نوسازی مدارس استان : 

عنوان اثر: مجتمع حیات طیبه زاهدان
فرستنده اثر: مدیرکل نوسازی مدارس استان سیستان و بلوچستان
همکاران طراحی و نظارت: مجتبی محمدی، بنفشه نواب صفوی، امیر محتشم عرب اول، حبیب الرحمن جمشیدزهی، آناهیتا مسرت، پیام چراغی، علی قلی زاده، عبدالرحمن براهویی، یونس شهنوازی

عنوان اثر: مدرسه راهنمایی علامه حلی
فرستنده اثر: مدیر کل نوسازی مدارس استان قم
همکاران طراحی و نظارت: علیرضا اقدامی، مهدی شعبان زاده، مهدی قدسی، علی شاهدی، حسین جلیلی

  عنوان اثر: هنرستان ۱۸ کلاسه فنی امام خمینی (ره) بجنورد
فرستنده اثر: مدیرکل نوسازی مدارس استان خراسان شمالی
همکاران طراحی و نظارت: رامین رحمانی، عباس دولت شاهی، مقداد ربیعیان، یونس مویدی، داوود شیخ امیرلو، نیما کامکار، مهرداد مصطفوی

 

• نفرات برتر طراحی در “مهندسین مشاور و بخش آزاد” :

رتبه اول: (به طور مشترک)
عنوان اثر: طراحی مدرسه ۱۲ کلاسه سیستان و بلوچستان
فرستنده اثر: عنایت الله طالبی (از تهران)

عنوان اثر: دبستان ۶ کلاسه روستای واقع در اقلیم گرم و مرطوب
فرستنده اثر: سید حمید حسینی (از اصفهان)

رتبه دوم: (به طور مشترک)
عنوان اثر: مدرسه ابتدایی ۱۲ کلاسه سیستان و بلوچستان
فرستنده اثر: مریم زکی‌پور (از ساری)
همکاران طرح: مریم علیزاده، فاطمه دانشپور

عنوان اثر: طراحی مدرسه ۱۲ کلاسه دوره اول و دوم ترکیبی ابتدائی یزد
فرستنده اثر: مرضیه نبی میبدی (از یزد)
همکاران طرح: فاطمه نبی میبدی

رتبه سوم: (به طور مشترک)
عنوان اثر: مجتمع آموزشی دخترانه زغال سنگ طبس
فرستنده اثر: هادی اکبرپور (از یزد)
همکاران طرح: حامد کرامتی، علیرضا برخو

عنوان اثر: مجتمع آموزشی در شهر مهرشهر بیرجند
فرستنده اثر: سیده نعیمه انجه (از تهران)
همکاران طرح: سید مجتبی ناصری، مرضیه شجاع

لینک خبر: نگاهی به نقصان های فراخوان مسابقه سازمان نوسازی! با عنوان “هشتمین همایش و نمایشگاه ملی مدرسه ایرانی معماری ایرانی”

منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :



نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2019 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook