اعلام نتایج به همراه نمایش آثار هفدهمین دوره «جایزه معمار»؛ ۹۶

اعلام نتایج به همراه نمایش آثار هفدهمین دوره «جایزه معمار»؛ ۹۶

داوری پروژه‌های راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره «جایزه معمار» در ۱۵ و ۱۶ مهرماه ۹۶ انجام گرفت و در نهایت مورخ ۲۰ مهرماه ۹۶ مراسم اهدای جوایز برگزار و نفرات برتر به شرح زیر اعلام گردید:

نفرات برتر:

• برندگان گروه مسکونی (تک واحدی) :
رتبه اول: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی/ ویلای چشم‌چران/ مینو دشت
رتبه دوم مشترک: دفتر معماری ۵۱-۳۵، حمید عباسلو، عباس یاقوتی، ندا ادیبان راد/ ویلای ونوش/ مازندران
رتبه دوم مشترک: سعید میرمحمد صادقی، لادن زارعی/ ویلای شماره سی/ البرز
رتبه سوم: دفتر دیگر، علیرضا تغابنی/ دوگانه صفادشت

 

تقدیرشدگان:
– گلخانه، البرز/ شبنم حسینی
– ویلای مزرعه شهر اسب، اصفهان/ گروه معماری حجم سبز، علی بصیری، احسان محمدی، محسن جعفری
– ویلای باغ پرتقال، مازندران/ آتلیه معماری اِرو، سینا احسانی، امیر اکبرزاد
– خانه کبوتر، لواسان/ دفتر معماری فتوره‌چیانی، مجید فتوره‌چیانی، حمید فتوره‌چیانی
– خانه سفید یک،‌ مازندران/ فیروز فیروز

 

• برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی) :
رتبه اول: گروه طراحی فضا، رویداد، شهر، محمد عرب، مینا معین‌الدینی، الهه حاج‌دایی/ مجموعه مسکونی خواب آرام/ اصفهان
رتبه دوم مشترک: مهندسان مشاور نگین شهر آینده، علی نقوی نمینی/ آپارتمان ۱۱۱/ البرز
رتبه دوم مشترک: دفتر معماری ساو، امین فراهانی/ ساختمان مسکونی خیابان منظریه/ تهران
رتبه سوم مشترک: مسیح فضیله/ ساختمان مسکونی خانه کوچک/ اصفهان
رتبه سوم مشترک: دفتر معماری پیرامون، بهروز شهبازی با همکاری مهران قرائتی/ آپارتمان مسکونی ملک/ اصفهان

تقدیرشدگان:
– ساختمان مسکونی نیلوفر ۲۲، تهران/ امیررضا صاحب
– خانه – آپارتمان «لواسان»، لواسان/ مهندسان مشاور آتی زیست، احسان مالکی

 

• برندگان گروه بازسازی:
رتبه اول: مجید زمانی، محدثه یونسی، علی غرقی/ آشپزخانه آبان/ تهران
رتبه دوم: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، روشنک سجادیان/ گالری نبشی/ تهران
رتبه سوم: دفتر معماری موسوی و همکاران ، سید جلیل موسوی/ بازسازی نمایندگی کاشی تبریز و Keraben/ همدان

تقدیرشدگان:
– محمدرضا قدوسی، فاطمه رضایی فخرآستانه/ طراحان و بناکنندگان زاو، استودیو فرش فیلم
– مانلی افشنگ‏، مهفام کوشش/ خانه فرهنگ رایزن، گروه معماری و شهرسازی سروستان
– فراز بیگی/ خانه انکسار

 

• برندگان گروه عمومی:
رتبه اول: مهندسان مشاور هسته طراحی [فضای چهارم]، سام طهرانچی/ باغ کتاب تهران
رتبه دوم: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، گلناز بهرامی، فاطمه رضایی فخرآستانه/ حضور در هرمز
رتبه سوم مشترک: دفتر معماری آن، مهراد حبیبی، ‌روزبه قائم مقامی، سحر زرگر، زینب عابدی، شبنم خزلی، گیل اوا روحی پور، صبا تقی زاده، سعید کبیری/ کیوب کلاب/ تهران
رتبه سوم مشترک: دفتر فرایند منطقی در طراحی معماری، احسان حسینی، الهام گرامی‌زاده نائینی/ پروژه ته باغ رستوران محمد/ اصفهان

تقدیرشدگان:
– پاویون درنگ، شیراز/ گروه معماری اشعری و همکاران، امیرحسین اشعری
– ساختمان اداری شهرک فناوری استان اصفهان/ مهندسان مشاور معمار و شهرساز پلشیر، دکتر محمدرضا قانعی، علی شیخ‌الاسلام، میلاد بهرامی
– ساختمان اداری کارخانه، تهران/ مهندسان معمار دات، آرش پیرایش، مهران حق‌بین

 

نمایش آثار:

• برندگان گروه مسکونی (تک واحدی):

 

• برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی) :

 

• برندگان گروه بازسازی:

 

• برندگان گروه عمومی:

 

تقدیرشدگان عمومی:

 

لینک مرتبط: فراخوان هفدهمین دوره «جایزه معمار»؛ ۹۶
لینک مرتبط: اسامی راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره «جایزه معمار»؛ ۹۶ 

منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

 

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :



نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2017 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook