اعلام نتایج به همراه نمایش آثار هفدهمین دوره «جایزه معمار»؛ ۹۶

داوری پروژه‌های راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره «جایزه معمار» در ۱۵ و ۱۶ مهرماه ۹۶ انجام گرفت و در نهایت مورخ ۲۰ مهرماه ۹۶ مراسم اهدای جوایز برگزار و نفرات برتر به شرح زیر اعلام گردید:

نفرات برتر:

• برندگان گروه مسکونی (تک واحدی) :
رتبه اول: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی/ ویلای چشم‌چران/ مینو دشت
رتبه دوم مشترک: دفتر معماری ۵۱-۳۵، حمید عباسلو، عباس یاقوتی، ندا ادیبان راد/ ویلای ونوش/ مازندران
رتبه دوم مشترک: سعید میرمحمد صادقی، لادن زارعی/ ویلای شماره سی/ البرز
رتبه سوم: دفتر دیگر، علیرضا تغابنی/ دوگانه صفادشت

 

تقدیرشدگان:
– گلخانه، البرز/ شبنم حسینی
– ویلای مزرعه شهر اسب، اصفهان/ گروه معماری حجم سبز، علی بصیری، احسان محمدی، محسن جعفری
– ویلای باغ پرتقال، مازندران/ آتلیه معماری اِرو، سینا احسانی، امیر اکبرزاد
– خانه کبوتر، لواسان/ دفتر معماری فتوره‌چیانی، مجید فتوره‌چیانی، حمید فتوره‌چیانی
– خانه سفید یک،‌ مازندران/ فیروز فیروز

 

• برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی) :
رتبه اول: گروه طراحی فضا، رویداد، شهر، محمد عرب، مینا معین‌الدینی، الهه حاج‌دایی/ مجموعه مسکونی خواب آرام/ اصفهان
رتبه دوم مشترک: مهندسان مشاور نگین شهر آینده، علی نقوی نمینی/ آپارتمان ۱۱۱/ البرز
رتبه دوم مشترک: دفتر معماری ساو، امین فراهانی/ ساختمان مسکونی خیابان منظریه/ تهران
رتبه سوم مشترک: مسیح فضیله/ ساختمان مسکونی خانه کوچک/ اصفهان
رتبه سوم مشترک: دفتر معماری پیرامون، بهروز شهبازی با همکاری مهران قرائتی/ آپارتمان مسکونی ملک/ اصفهان

تقدیرشدگان:
– ساختمان مسکونی نیلوفر ۲۲، تهران/ امیررضا صاحب
– خانه – آپارتمان «لواسان»، لواسان/ مهندسان مشاور آتی زیست، احسان مالکی

 

• برندگان گروه بازسازی:
رتبه اول: مجید زمانی، محدثه یونسی، علی غرقی/ آشپزخانه آبان/ تهران
رتبه دوم: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، روشنک سجادیان/ گالری نبشی/ تهران
رتبه سوم: دفتر معماری موسوی و همکاران ، سید جلیل موسوی/ بازسازی نمایندگی کاشی تبریز و Keraben/ همدان

تقدیرشدگان:
– محمدرضا قدوسی، فاطمه رضایی فخرآستانه/ طراحان و بناکنندگان زاو، استودیو فرش فیلم
– مانلی افشنگ‏، مهفام کوشش/ خانه فرهنگ رایزن، گروه معماری و شهرسازی سروستان
– فراز بیگی/ خانه انکسار

 

• برندگان گروه عمومی:
رتبه اول: مهندسان مشاور هسته طراحی [فضای چهارم]، سام طهرانچی/ باغ کتاب تهران
رتبه دوم: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، گلناز بهرامی، فاطمه رضایی فخرآستانه/ حضور در هرمز
رتبه سوم مشترک: دفتر معماری آن، مهراد حبیبی، ‌روزبه قائم مقامی، سحر زرگر، زینب عابدی، شبنم خزلی، گیل اوا روحی پور، صبا تقی زاده، سعید کبیری/ کیوب کلاب/ تهران
رتبه سوم مشترک: دفتر فرایند منطقی در طراحی معماری، احسان حسینی، الهام گرامی‌زاده نائینی/ پروژه ته باغ رستوران محمد/ اصفهان

تقدیرشدگان:
– پاویون درنگ، شیراز/ گروه معماری اشعری و همکاران، امیرحسین اشعری
– ساختمان اداری شهرک فناوری استان اصفهان/ مهندسان مشاور معمار و شهرساز پلشیر، دکتر محمدرضا قانعی، علی شیخ‌الاسلام، میلاد بهرامی
– ساختمان اداری کارخانه، تهران/ مهندسان معمار دات، آرش پیرایش، مهران حق‌بین

 

نمایش آثار:

• برندگان گروه مسکونی (تک واحدی):

 

• برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی) :

 

• برندگان گروه بازسازی:

 

• برندگان گروه عمومی:

 

تقدیرشدگان عمومی:

 

لینک مرتبط: فراخوان هفدهمین دوره «جایزه معمار»؛ ۹۶
لینک مرتبط: اسامی راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره «جایزه معمار»؛ ۹۶ 

منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

 

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :



نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2018 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook