اطلاعیه درج پاسخنامه، درخواست بازنگری در سوالها و اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۸

بروزرسانی مورخ ۹۸/۸/۱۸:
پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۷/۳۰ بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان مهرماه ۱۳۹۸ می‌رساند: نمونه سوال‌ها و پاسخنامه‌های مربوط به کلیه آزمون‌های یاد شده در سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir درج گردید.
کلیه داوطلبان گرامی می‌توانند از این تاریخ و حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۸/۲۲ درخواست‌های بازنگری در سوال‌ها یا اعتراضات خود را به طور مستدل و مستند، شفاف و صریح با ذکر منابع مربوطه، در قالب فایل ضمیمه، تکمیل و از طریق نشانی الکترونیکی azmoon@inbr.ir به این دفتر ارسال نمایند.
ضمنا به استناد مفاد مندرج در دستورالعمل و دفترچه‌های راهنمای ثبت نام و شرکت در جلسه آزمون‌ها، کلیه درخواست‌ها، در کمیته‌های تخصصی مربوطه مطرح و مورد بررسی قرار گرفته و عنداللزوم نتیجه آن در کارنامه داوطلبان اعمال خواهد شد.
دانلود فایل ضمیمه

اطلاعیه درج پاسخنامه، درخواست بازنگری در سوالها و اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۸

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان مهر ۹۸ می‌رساند با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده قبلی، دفترچه سوال‌های آزمون‌های یاد شده به انضمام پاسخنامه اولیه، در روز پانزدهم آبانماه سال جاری در سامانه آزمون‌ها به آدرس inbr.ir منتشر می‌گردد، پس از این تاریخ کلیه شرکت کنندگان محترم می توانند به مدت یک هفته درخواست‌های بازنگری در سوال‌ها یا اعتراضات خود را به‌طور مستدل و مستند، شفاف و صریح در قالب فایل ضمیمه، تکمیل و از طریق آدرس الکترونیکی azmoon@inbr.ir ارسال نمایند.

نتایج قطعی آزمون‌های موصوف (به استثنای آزمون معماری – صلاحیت طراحی) پس از رسیدگی به اعتراضات و با رعایت موارد مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون‌ها، تا پایان آذرماه اعلام و کلیه داوطلبان گرامی می‌توانند از آن تاریخ نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

• فایل قالب ارسال اعتراض

زمان انتشار دفترچه سوال‌های آزمون‌های یاد شده به انضمام پاسخنامه اولیه: ۱۵ آبان ماه ۹۸
مدت زمان درخواست‌های بازنگری در سوال‌ها یا اعتراضات: بمدت یک هفته از ۱۵ آبان ماه ۹۸
زمان نتایج قطعی آزمون‌های موصوف (به استثنای آزمون معماری – صلاحیت طراحی): تا پایان آذر ماه ۹۸

منبع: دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان
دریافت تصویر
منبع خبر: www.MemarNews.com
مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

share Memarnews content
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Follow Memarnews
Facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquareFacebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutubevimeoinstagramflickrfoursquare


مطالب پیشنهادی :نظر دهید

لطفا پاسخ صحیح را در کادر وارد نمایید. *

تمام حقوق این سایت برای © 2019 معمار نیوز محفوظ است.هرگونه استفاده از مطالب این سایت بدون کسب اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.
flickrtumblrtwittergoogle_pluslinkedininstagramfacebook